Atlantis Petrol Ürünleri Ltd. Şti.  +90 232 328 33 90
International Boya

International Boya

International Paint, Akzo Nobel Holding'in altında faaliyet gösteren dünyanın en büyük Deniz, Sanayi ve Yat Boyaları üreticisidir.

International Paint, kanıtlanmış performansı, çevresel sorumluluğu ve müşteri memnuniyeti ile sektörde önderlik ederken, 100 yılı aşkın bir süredir endüstrinin sürekli gelişme gösteren ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde çözümler üretmiş, güven ve kalite anlamında itibar kazanmıştır. 

International Paint-Türkiye, 1994 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Güçlü kadrosu, tüm dünyada geçerli uluslararası sertifikalara sahip deneyimli teknik servis ekibi, geniş dağıtım ağı ve boya stoklama imkanına sahiptir ve yıllardır kesintisiz hizmet vermektedir.

En zorlu koşullarda maksimum koruma için Deniz Boyaları, yerel endüstriyel piyasalara global deneyime yaklaşmak için Sanayi Boyaları, en küçük tekneden en büyük süper yatlara kadar zerafet ve üstün performans için Yat Boyaları;  International Paint üç farklı konuda uzmanlaşmıştır.

International Paint, uluslararası firmaların mühendislik ve inşasını yürüttüğü Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Haliç Köprüsü, Kemerköy Enerji Santrali, Tüpraş ISO-CCR Projesi, Afşin-Elbistan Enerji Santrali gibi büyük projelere boya temin etmiştir.

En ileri teknolojiye sahip ürünlerimiz ile yapıların uzun süreli korunmasını sağlarken estetiğin ön plana öıkarabilmemiz sayesinde tasarımcılara ve mimarlara çözüm ortağı oluruz. Sadece yapıların korunması ve estetik değil aynı zamanda havaalanları, iş ve alışveriş merkezleri gibi bir çok yapıda kullanılan yangına karşı dayanıklı ürünlerimiz ile güvenliğiniz için de çalışırız.

International Paint'in Sanayi Boyaları, tüm çelik yapıları gerek yeni inşaa aşamasında gerekse tamir ve bakımda geliştirdiği teknolojik ürünler ile en zor şartlara karşı korur. International Paint'in Sanayi Boyaları geniş ürün gamı sayesinde projeniz için gerekli en uygun ürünleri sunmaktadır.

Deniz Boyalarımız, gemileri servis süresince kanıtlanmış performansı ile korurken, denizcilik sektörüne hizmetlerini durmaksızın sürdürmekte ve gerek amatörlere gerekse tersanelere en iyi çözümleri sunmaktadır.

International ve Awlgrip markalarını bünyesinde barındıran Yat Boyalarımız, teknenizin performansını  arttırmak, güzelleşmek ve korumak için en yenilikçi boya çözümlerini sunar. 

Atlantis Petrol Ürünleri Ltd. Şti
10016 Sok. No:42 Zemin Kat A.O.S.B. Çiğli / İZMİR
Tel : 0232 328 33 90 Fax: 0232 328 33 91
Gsm: 0533 571 61 12 - 13
info@atlantisboya.com.tr